Ayça Varlıer ve sevgilisi ödül törenine gitti! ‘Evlilik’ sorusuna yanıt verdi

Bu sene gerçekleştirilen Afife Tiyatro Ödülleri’nde toplam 16 dalda ödül verildi. Geride bıraktığı 26 yılda tiyatro camiasının kutlama gecesine dönüşen görkemli töreninin sunuculuğunu ise Özge Borak ve Mert Fırat gerçekleştirdi.

26. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri’nde tiyatro tarihine geçen ustalara takdim edilen Muhsin Ertuğrul Özel Ödülü Prof. Dr. Ayşegül Yüksel’in, oyun yazarlarına adanan Cevat Fehmi Başkut Özel Ödülü ise Çarpışma isimli oyunuyla Müge Oskay’ın oldu. Komedi ya da müzikal dalındaki oyunlara verilen Haldun Dormen Özel Ödülü’ne Mutlu Aile Tablosu isimli oyunuyla Duru Tiyatro layık görülürken, Yapı Kredi Özel Ödülü’nün sahibi ise Murat Ovalı oldu.

GÖZ KAMAŞTIRDI

‘Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi’, ‘Kurtlar Vadisi: Pusu’ ve ‘Kalk Gidelim’ gibi yapımlarda yer alan ve üç yıldır yaşadığı Amerika’dan 1.5 ay önce Türkiye’ye dönen Ayça Varlıer, ödül törenine katıldı.

Geçtiğimiz aylarda dizi ve film projelerini de değerlendirdiğini belirten isim, güzelliği ve fit görüntüsüyle göz kamaştırdı.

“KISMET”

Afife Jale ödül töreninde 3 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Serhan Aydemir’le boy gösteren Ayça Varlıer, muhabirlerin kendisine yönelttiği, “Ne zaman evlilik olacak?” sorusunu, “Biz çok mutluyuz. Böyle de devam ediyoruz. Kısmet diyerek” diye yanıtladı.

Yaz sezonun bir bölümünü Akyaka ve Bodrum arasında geçirmeyi planlayan Varlıer, temmuz ayında bazı işleri için Amerika’ya yeniden gidecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir