Siyasi ve önemli isimlerden Ramazan Bayramı mesajı

Siyasiler Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesaplarından kutlama mesajları paylaştı. 

  • Devlet Bahçeli

Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, şu ifadelere yer verdi:

“Bir yanda tekrarına cümlemizin ulaşmasını niyaz ettiğim Mübarek Ramazan-ı Şerif’i uğurlarken, diğer yanda bayram günlerine kavuşmanın sevincini ve sıcaklığını yaşıyoruz. Evvelemirde dileğim, her günümüzün bayram tadında ve tavında geçmesidir. Ramazan ayında yaptığımız ibadetlerin, ettiğimiz duaların, hakkını vererek tuttuğumuz oruçların kabul ve makbul olması gönülden temennimdir. Nerede yaşıyorsa yaşasın, yurt içinde ve yurt dışında hayatın yükünü omuzlamış değerli vatandaşlarımızın, büyük Türk milletinin, gönül ve kültür coğrafyalarında varoluş mücadelesi veren kardeşlerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı içtenlikle tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum. Her günümüz bayram olsun.”

 

  • Özgür Özel

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, memleketi Manisa’da bayram namazını kılmasının ardından kameralar karşısına geçerek; Ramazan Bayramı’nı kutladı. 

  • Meral Akşener

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajda Ramazan Bayramı’nı kutladı. Akşener mesajında şu ifadeleri kullandı;

“Milletçe sofralarımızın bereketlendiği ve kalplerimizin huzurla dolduğu bir bayram geçirmemizi diliyorum. Rabbim mübarek #RamazanBayramı’mızı ülkemiz için hayırlara vesile kılsın…

 

  • Fatih Erbakan   

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı ve Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan sosyal medya hesabı üzerinden “Aziz milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin mübarek #RamazanBayramı’nı tebrik ediyorum.” ifadeleriyle video mesaj yayınlayarak Ramazan Bayramı’nı kutladı.

  • Ali Babacan 

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Ramazan Bayramı’nı kutlayarak; “Ramazan Bayramımız mübarek olsun. Bayram, çocuklarımızın hayalindeki harçlığı alabildiği, geniş sofralarda neşeyle bayramlaşılan günlere vesile olsun. Ayrıca buruk girdiğimiz bu bayramın, başta Gazze olmak üzere tüm dünyada barış ve huzur için vesile olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.  

  • Temel Karamollaoğlu

 Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu “Gazzeli kardeşlerimizin sevdikleriyle birlikte sevinçle karşıladığı bayramları da görmek duasıyla milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.” ifadeleriyle video mesaj yayınladı.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir