THY’den Miles&Smiles üyelerine yeni mil kazandıran anlaşma

Şirketten yapılan açıklamaya göre, iş birliği kapsamında ENYAKIT üyeleri, araçlarını şarj ederken her kilovatsaat karşılığında mil de kazanabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen ENYAKIT Genel Müdürü Tayfun Şenses, şunları kaydetti:

“Elektrikli araç piyasası dünyada yükselen bir trende sahip ve hızla büyümeyi sürdürüyor. Türkiye ise bu alanda gerçekleştirdiği öncü yatırımlarıyla dünyada söz sahibi ülkeler arasında yerini almaya başladı. Biz de ENYAKIT olarak sektörün gelişmesi ve daha fazla elektrikli aracın güvenle yollara çıkması için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Elektrikli araçlar, konfor ve güvenliğinin yanı sıra şu anda kullanıcılarına çok avantajlı fırsatlar da sağlıyor. Türk Hava Yolları ile yaptığımız iş birliği ile şimdi bu avantajları çok farklı bir boyuta taşıyoruz.”​​​​​​​

Miles&Smiles milleri ile üyeler, Türk Hava Yolları ve Star Alliance üye hava yollarıyla ödül bilet düzenleyebiliyor, bilet sınıfını yükseltebiliyor ve ekstra bagaj satın alabiliyor.

Üyeler, Cash&Miles ile de bilet ücretlerinin bir kısmını ödeyebiliyor ve koltuk seçimi yapabiliyor.

Ayrıca, Tax&Smiles ile ödül bilet vergilerini ödeyebilen üyeler, Miles&Smiles anlaşmalı banka kartlarıyla millerini harcayabiliyor.

Miller aynı zamanda online mil harcama platformu “shopandmiles.com” internet adresinden birçok marka ve teklif arasından hediye çeki veya partner puan birimine dönüştürülerek kullanılabiliyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir